منو
خانه / اسلایدشو / تراریخته ها، تحدید نسل مسلمانان است.!
تاریخ آخرین بروزرسانی: 21 اکتبر 2017 در 12:19 ق.ظ
📣. سخنرانی/ نماینده ولی فقیه در کرج:

تراریخته ها، تحدید نسل مسلمانان است.!

متن پیشرو سخنرانی نماینده ولی فقیه‏ حضرت آیت الله حسینی همدانی در شهر کرج میباشد که با انتقاد از مسئله تراریخته ها ایراد شده است. توجه شما را به بخشی از این بیانات جلب مینماییم:


 

امام ‌جمعه کرج با انتقاد از کسانی که به دلیل منافع شخصی و اقتصادی با تراریخته‌ها به سلامت کشور و جامعه ضربه وارد می‌کنند، گفت:

طراحی دشمن و استکبار برای از بین بردن نسل مسلمانان ادامه دارد و یکی از این راه ‌ها دستکاری در مواد غذایی کشور و مسلمانان است.

 

امام‌جمعه کرج با گرامیداشت هفته استاندارد و اهمیت رعایت قوانین بخش استاندارد در استفاده از محصولات مصرفی مردم، افزود:

استاندارد در محصولات ساز و کار مناسبی در تولیدات کشور است و امری مهم محسوب می‌شود که در زندگی بشر بسیار دخیل است و یکی از موارد نامعقول این عرصه دستکاری در استانداردهای نظام خلقت است.

 

وی با انتقاد از دستکاری در امر ژنتیک محصولات که به ایجاد و تولید محصولات تراریخته منجر می‌شود، افزود:

ظاهر محصولات تراریخته بسیار مناسب است ولی آثار مخربی در باطن تراریخته‌ها وجود دارد که سبب از بین رفتن نسل انسان‌ها، حیوانات و گیاهان می‌شود و این مورد بسیار حساس است و مسئولین باید توجه کنند.

 

خطیب نماز جمعه کرج با انتقاد از کسانی که به دلیل منافع شخصی و اقتصادی با تراریخته‌ها به سلامت کشور و جامعه ضربه وارد می‌کنند، گفت:

طراحی دشمن و استکبار برای از بین بردن نسل مسلمانان ادامه دارد و یکی از این راه‌ها دستکاری در موادغذایی کشور و مردم مسلمان است که به تحدید نسل منجر می‌شود و در چند سال آینده ایران را با مشکلات سلامتی و نسلی مواجه می‌کند.

 

وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب فرزندآوری را در  کشور به جهاد تعبیر می‌کنند، بر لزوم تعدد فرزند در جوانان، نیروهای ارزشی و حزب‌اللهی تاکید کرد و توضیح داد:

اگر فرزندآوری در کشور جدی گرفته نشود مردم در پازل دشمن قرار می‌گیرند و دلیل این موضوع این است که در روزهای تحریم لوازم آرایشی و جلوگیری از بارداری زنان که در مواقعی سبب عقیم‌سازی است به سهولت از خارج وارد شده و مورد تحریم نیست.

 

آیت‌الله حسینی همدانی با بیان اینکه در برخی کتب به ترویج خانواده کم‌جمعیت مبادرت می‌شود، بیان کرد:

فضاهای آلوده فرهنگی و نیازهای کذایی در برخی موارد در جوانان توسط استکبار اعمال شده که نیازمند تلاش بیشتر مسئولان در این زمینه است.

 

وی با تقدیر از زحمات دستگاه قضایی برای جمع‌آوری قلیان از مراکز غیرقانونی و مکان‌های عمومی، تاکید کرد:

برای آن دسته از افرادی که در این زمینه با دستگاه قضایی تعامل و همکاری داشته‌اند و متنبه هستند باید فضای شغلی جدیدی ایجاد کرد تا با مشکل بیکاری روبه‌رو نشوند.

 

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

- پیوندها:
- ارتباط مستقیم با معاونت ارتباطات:
امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت
تماس با ما:
آدرس:
قم - خیابان صفاییه - کوچه 15
تلفن:
09107555328
پست الکترونیکی:
Tebona@chmail.ir
سامانه پیامکی :
216 54 5000
طراحی :
برگرفته شده از موسسه فقاهت